RYBÁŘSTVÍ HRAŠTICE

Rybník Hraštice o velikosti 1 hektar se nachází v katastru obce Skuhrov nad Bělou v části Hraštice. Jedná se o soukromou vodu, na které je provozován rybolov pro veřejnost. Rybník se nachází v klidné části obce, mimo zastavěnou oblast, v krásném prostředí klidné přírody.

Revír je velmi bohatě zarybněn, takže si na své přijdou nejen zkušení rybáři, ale díky četné rybí obsádce si rybu chytne i začátečník. Rybí obsádku tvoří kapr do velikosti cca 15 kg., amur, štika – včetně trofejních velikostí, candát, lín, jeseter i v délce kolem 150 cm. a bílá ryba.

Sportovní rybolov pro veřejnost je od jara do podzimu možný dle dohody.

Po dohodě není problém domluvit individuální možnost rybolovu, třeba i pro malé skupiny zájemců. Dále je možné rezervovat rybářské pobyty s pronájmem celé chaty. K dispozici chata s elektrickým proudem, teplou užitkovou vodou. V patře jsou dvě samostatné ložnice ( celkem 7 lůžek včetně povlečení ), v přízemí další pokoj, plně vybavená kuchyňka včetně lednice, myčky nádobí, bar, dále toaleta a sprchový kout. Součástí areálu je zastřešené, prosklené posezení před chatou včetně plynového grilu (přímo nad rybníkem) s další lednicí, vedle chaty je zastřešené prostranství s posezením, grilem a udírnou.
Možnost použití lodičky na vlastní nebezpečí.