RYBÁŘSKÉ POBYTY – PRONÁJEM CHATY

Rybářské pobyty – včetně pronájmu rybářské chaty.

  • Cena za jednu noc je 2000 Kč, minimální doba pronájmu je stanovena na dvě noci.
  • Podmínkou pobytu v chatě je zakoupení minimálně dvou povolenek pro dospělé na 24 hodin na každý den pronájmu chaty. Cena povolenky je pro ubytované osoby zvýhodněna na 350 Kč za 24 hodin.
  • V případě trvání pobytu 7 nocí a více je jedna noc od ceny pobytu, včetně povolenek k rybolovu, od celkové ceny odečtena.
  • Pronájem chaty začíná první den rezervace nejdříve ve 15 hodin. Areál je nutné opustit poslední den rezervace nejpozději v 11 hodin (případně dle dohody).
  • Rybolov smí být provozován pouze dle platných podmínek Rybářství Hraštice z.s.

V ceně pronájmu je možnost využití dvou podkrovních pokojů k noclehu (7. lůžek + 1 přistýlka).
Dále využití společenské místnosti v přízemí chaty, včetně toalety a sprchového koutu. V chatě je rozvod užitkové vody – pozor – voda není pitná!!!.

Společenská místnost je vybavena lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí a k dispozici je elektrický dvouplotýnkový vařič. K dispozici je i nádobí – příbory, sklenice, hrnky, talíře i nějaký kastrol se najde.

Po dohodě je možno použít výčepní zařízení s chlazením na točené pivo.
Součástí objektu je i zakrytá terasa před chatou s další lednicí, plynovým grilem a rybářské molo. Dále je vedle chaty samostatné zastřešené posezení s udírnou.
Po dohodě je k dispozici lodička (pouze na vlastní nebezpečí).

  • Povolenky k rybolovu je nutno zakoupit pro každou osobu provozující rybolov samostatně.
  • Parkování je povoleno pouze na parkovišti – prostor k parkování je vyhrazen kameny za vstupní závorou.
  • přítomnost domácích mazlíčků (psů a koček) je možná pouze po předchozí dohodě a je zpoplatněna cenou 100Kč/noc.

Rezervaci pobytu je nutné provést v rezervačním systému na webových stránkách. Po potvrzení rezervace je nutné uhradit nevratnou (storno) zálohu 1000 Kč na číslo účtu 237319589/0600 (do poznámky uvést jméno objednávajícího a termín pobytu)

Pokud pobyt proběhne, je záloha odečtena od ceny pobytu, v případě že na majetku Rybářství Hraštice z.s. nevznikne žádná škoda a je proveden závěrečný úklid.

Pokud není záloha uhrazena nejpozději do 7. dnů po potvrzení rezervace, je rezervace zrušena.
Úhrada ceny pobytu a povolenek k rybolovu je požadována nejpozději v době nástupu na pobyt.
Na konci pobytu je splatný doplatek za spotřebované energie – elektřina 12 Kč/kWh, případně plyn do grilu 70 Kč/kg. V případě spáleného dřeva je cena stanovena dohodou.

Je zakázáno poškozování porostů v areálu.

Po ukončení pobytu nájemce předává areál i chatu uklizenou, včetně zajištění odvozu vzniklých odpadů.

V celé chatě platí přísný zákaz kouření. Pokud dojde ke zjištění porušení pravidel pobytu, nebo rybolovu, vyhrazuje si provozovatel právo pobyt předčasně a bez náhrady ukončit.

Areál je monitorovaný kamerovým systémem se záznamem a pomocí fotopastí. Ubytovaný toto bere na vědomí a s monitorováním areálu dává souhlas.

Jirčík Ladislav
místopředseda Rybářství Hraštice z.s

11.1.2023